• Relacja – kulig 05.02.2023r.


  Kulig w Beskidzie Śląskim

  5 lutego Klub Sportowo-Turystyczny „DIABLAK” zorganizował także mieszkańców okolicznych miejscowości wyjazd na kulig w okolicach Przełęczy Kubalonka. Po przejażdżce saniami wszyscy, a przed wszystkim dzieci, których była spora grupa mieli skorzystali ze stoku zlokalizowanego przy ośrodku Zagroń. Po aktywnie spędzonym czasie zadowolona grupa, po południu bezpiecznie wróciła do Pszczyny.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK”. Szczególnie chcielibyśmy zaprosić do współpracy szkolne koła turystyczne – prosimy o kontakt, bo „wspólnie możemy więcej”. Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  POWRÓT
  Skip to content