• Wycieczka krajoznawcza na Morawy (Republika Czeska) – Morawski Kras i Cejkovice 02.07.2023r.


  Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę krajoznawczą na Morawy (Republika Czeska). Tym razem chcemy się zapoznać z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Morawskiego Krasu, zwiedzając Jaskinię Punkvy (w tym spływ sztolnią jaskini) i Przepaść Macochy (największa w środkowej Europie). Następnie udamy się do Čejkovic, gdzie zwiedzimy Templarskie Pivnice i skosztujemy morawskich win. Wycieczka przeznaczona dla osób pełnoletnich o dobrym stanie zdrowia. Sugerowane posiadanie karty EKUZ, konieczny dowód osobisty lub paszport.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 30 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia

  Termin: 02.07.2023 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 170,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd. DODATKOWO: 700 koron czeskich płatne obligatoryjnie u pilota w dniu wycieczki na pokrycie kosztów wstępów (około 190 koron czeskich – Templarskie Pivnice; około 470 koron czeskich – Morawski Kras (jaskinia+kolej gondolowa). Różnica w wydatkach zostanie zwrócona.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/przewodnika;
  • Zbiórka i wyjazd 02.07.2023 godz. 530 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 02.07.2023 około 1800-2000
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 28.06.2023 r.!!!

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content