• Wycieczka WYSOKOGÓRSKA ŁOMNICA 2634m n.p.m.


  Szczegóły wyjazdu: 05.08.2023 godz 00:00 Parking przy ul. Bielskiej w Pszczynie, proszę być 15 minut wcześniej.

  Zapraszamy na wycieczkę wysokogórską w Tatry Słowackie. Celem jest Zdobycie Łomnicy (Lomnický štít). Termin wyjazdu 05.08.2023 (sobota). Wycieczka ma charakter wysokogórski o niskiej trudności drogą klasyczną pod opieką przewodnika wysokogórskiego IVBV. Jeden przewodnik zabiera max 3 klientów. Jeżeli zbierze się odpowiednia grupa do będziemy dogrywać dalsze szczegóły.

  PLAN wyjazdu – zakładamy wyjazd jednodniowy chyba że przewodnicy będą decydować (obecnie w trakcie ustaleń)

  Koszty:
  – transport bus/autobus Pszczyna – Tatrzańska Łomnica – Pszczyna.


  155 euro – wynajęcie przewodnika (nie obejmuje przejazdów kolejką)

  200 zł – ubezpieczenie i transport Pszczyna Tatrianska Lomnica – Pszczyna

  Osoby zainteresowane bardzo proszę o szybką rejestrację Wyjazd dochodzi do skutku dopiero po potwierdzeniu przez przewodników, że na dany dzień mamy przyjeżdżać, wiec wpłacone środki nie będą zagrożone (z wyjątkiem kosztów polisy). O trasie na Łomnicę można poczytać w ogólnodostępnych źródłach.

  Jeżeli cokolwiek będziemy wiedzieć więcej to będzie to umieszczane w tekście powyżej (A stosowna informacja zostanie przesłana smsem)

  ZAPRASZAMY

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.


  POWRÓT
  Skip to content