• Relacja – Wycieczka RODZINNA w Beskid Mały + Wadowice – 20.08.2023r.


  20 sierpnia Klub Sportowo- Turystyczny “Diablak” zorganizował kolejną wycieczkę rodzinną, tym razem udaliśmy się w Beskid Mały. Tym razem zaplanowaliśmy jednocześnie coś dla piechurów i krajoznawców. Najpierw udaliśmy się na Przełęcz Kocierską w Beskidzie Małym, spacerkiem przeszliśmy na Potrójną wraz z Czarnym Groniem, z których rozpościerała się piękna panorama. Następnie przez Jawornicę zeszliśmy do Targanic. Po lekkim spacerze w górach, przejechaliśmy do Wadowic.

  Długość trasy: ok. 9,5 km. Suma przewyższeń: ok. 255 m. Czas przejścia: ok. 4 godz. 45 min.(bez odpoczynków).

  Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK”. Szczególnie chcielibyśmy zaprosić do współpracy szkolne koła turystyczne – prosimy o kontakt, bo „wspólnie możemy więcej”. Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  POWRÓT
  Skip to content