• Wycieczka do Drezna + Jarmark Bożonarodzeniowy 02.12.2023r.


  Serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce do DREZNA połączonej z udziałem w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Dreźnie. Celem wycieczki jest poznanie walorów historycznych i architektonicznych miasta, oraz okazja do rekreacji w świątecznej atmosferze stolicy kraju związkowego Saksonia (Niemcy). Podczas wycieczki planujemy najpierw spacer z polskojęzycznym przewodnikiem miejskim, a następnie czas wolny by móc indywidualnie skorzystać z bogatej oferty jarmarków adwentowo-bożonarodzeniowych i nacieszyć się lokalnymi smakami. Ewentualne koszty biletów wstępu do obiektów zwiedzanych w czasie wolnym, pozostają w gestii uczestników. Zalecane jest posiadanie i zabranie karty EKUZ (można wyrobić online). W autokarze u pilota, obligatoryjna opłata 6 euro/os. za usługę przewodnika lokalnego.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 40 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia
  • dzieci 12+ z rodzicem
  • młodzież z rodzicem

  Termin: 02.12.2023 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 265,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd. DODATKOWO: 6 euro płatne obligatoryjnie u pilota w dniu wycieczki za zestaw Tour Guide System i usługę przewodnika lokalnego.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/przewodnika;
  • Miejsca odbioru 02.12.2023 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 630 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie
   – 640 Piasek – skrzyżowanie ulic Katowicka i Studzienicka
   – 650 Kobiór – w okolicach restauracji “SIKORKA”
   – 710 Tychy – Urząd Miasta
  • Powrót do Pszczyny 03.12.2023 około 200-300
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 25.11.2023 r.!!!

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content