• Relacja z zajęć ze strzelectwa sportowego 10.11.2023r


  10 listopada odbyły się kolejne w tym roku zajęcia ze strzelectwa sportowego zorganizowane w ramach działalności Klubu Sportowo – Turystycznego „DIABLAK”. Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego ale także dorośli mieszkańcy powiatu. W ramach naszej działalności próbujemy rozszerzyć tworzone możliwości tak, by umożliwić adresatom spróbowania różnych form aktywnego spędzania wolnego czasu.

  Uczestnicy piątkowych zajęć poznali podstawowe zasady związane ze strzelectwem sportowym. Po krótkim szkoleniu teoretycznym każdy miał możliwość praktycznego przećwiczenia i postrzelania z karabinka sportowego. Przeprowadzone ćwiczenia dały uczestnikom wiele satysfakcji a także zachęciły do udziału w kolejnych zajęciach. Zajęcia odbyły się na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Pszczynie. Dzięki wsparciu i pomocy Pana kpt. Roberta oraz instruktorów z Bractwa Kurkowego zajęcia zostały przeprowadzone w sposób atrakcyjny z zachowaniem koniecznych zasad bezpieczeństwa – dziękujemy bardzo. Jako organizatorzy tych zajęć mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne ćwiczenia z zakresu strzelectwa. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań aby zajęcia były jak najbezpieczniejsze.

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbywają się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

  Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym wyjeździe na ściankę, o którym poinformujemy w najbliższym czasie poprzez stronę Klubu kstdiablak.pl

  POWRÓT
  Skip to content