• Relacja wyjazdu Babia Góra – zimowo – 14.01.2024


  14 stycznia Klub Sportowo – Turystyczny “DIABLAK” zaprosił m. in mieszkańców powiatu pszczyńskiego na wycieczkę, której celem było zdobycie Królowej Beskidów czyli Babiej Góry 1725m n.p.m. Wycieczka odbyła się w iście zimowych warunkach.

  Jako organizatorzy chcielibyśmy na samym wstępie tego wpisy podziękować wszystkim uczestnikom wyjazdu za bardzo dobre przygotowanie szczególnie na panujące warunki pogodowe. Już od początku trasy pieszej spodziewaliśmy się że będzie ciężko, warunki pogarszały się z każdą godziną. Było zimno, bardzo wietrznie, padał marznący śnieg.
  W związku z panującymi warunkami pogodowymi jako organizatorzy postanowiliśmy o zmianie trasy. Trasę jaką pokonaliśmy można podejrzeć tutaj: https://mapa-turystyczna.pl/route/vq9f

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  <div style=”max-width:600px;overflow:hidden;margin:0 auto;min-width:300px;”><iframe src=”https://mapa-turystyczna.pl/map/widget/route/h1l0p1/pg1c.html” height=”680″ style=”width:100%;border:0;” loading=”lazy”></iframe><a href=”https://mapa-turystyczna.pl/route/pg1c?utm_source=external_web&amp;utm_medium=widget&amp;utm_campaign=route_widget” target=”_blank” rel=”noopener” style=”color:#999;padding:7px 0;font-size: 13px;font-family:Roboto,Arial,sans-serif;display: inline-block;”>Trasa: Przełęcz Krowiarki – Przełęcz Krowiarki | mapa-turystyczna.pl</a></div>

  POWRÓT
  Skip to content