• Relacja – Chochołowskie Termy i Zakopane – 03.02.2024r.


    RELAKS – dokładnie taki był temat przewodni sobotniego wyjazdu (03.02.2024r.) zorganizowanego m.in. dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego, przez Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK”. Tym razem za cel obrane zostały Chochołowskie Termy. Trzygodzinny relaks na basenach termalnych przyniósł uczestnikom duże odprężenie. Jednakże w trakcie wyjazdu przedstawione zostały podstawowe informacje o terenie, przez który przejeżdżaliśmy, zarówno w aspekcie historycznym, jak i turystyczno-krajoznawczym. Jadąc z Chochołowa do Zakopanego grupa odwiedziła bacówkę, gdzie uczestnicy skorzystali z degustacji lokalnych serków oraz mieli możliwość dokonania zakupu produktów regionalnych. Ostatnim elementem był czas wolny w Zakopanym m.in. na Krupówkach, skąd wczesnym wieczorem odjechali do Pszczyny.

    Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

    Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych wyjazdach o których informacje publikowane są na stronie klubu kstdiablak.pl

    POWRÓT
    Skip to content