• Tatry – Dolina Pięciu Stawów Polskich i Morskie Oko – 22.06.2024


  Serdecznie zapraszamy na wycieczkę, w Tatry Wysokie. Podczas wycieczki, oprócz okazji do podziwiania (przy dobrej widzialności) pobliskich panoram, trekkingu i zapoznawania się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Tatr odwiedzimy także Schronisko PTTK w Dolinie Pięciu Stawów oraz Schronisko PTTK “Morskie Oko”.

  Trasa: Palenica Białczańska, parking – Schronisko PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich – Świstówka Roztocka – Morskie Oko – Palenica Białczańska, parking.

  Długość trasy: ok. 19,5 km. Suma przewyższeń: ok. 1074 m. Czas przejścia (w warunkach letnich, bez odpoczynków): ok. 6 h 30 min.

  Wycieczka odbędzie się:
  – dojazd we własnym zakresie w przypadku małej ilości chętnych (minimum 20) i wtedy wycieczka rozpoczyna się i kończy na: Palenica Białczańska, parking, na pewno kilku kierowców się znajdzie (Klub nie odpowiada za organizację transportu samochodowego, pomożemy go skoordynować)
  – jeżeli do 15.05.2024 zbierze się odpowiednia grupa chętnych to spróbujemy załatwić busa i wtedy będzie dopłata żeby się zbilansowało

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia
  • młodzież 16+ z rodzicem

  Termin: 22.06.2024 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji, niedokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją, chcąc zrezygnować należy wypełnić stosowny formularz):

  • 71,00 zł/os (niezależnie od środka transportu) pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

   Potwierdzenie rejestracji przesłane zostanie na podany podczas rejestracji adres email lub smsem. Jeżeli w przesłanym potwierdzeniu będzie informacja o płatności a została ona dokonana – prosimy o zignorowanie tego fragmentu.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); opiekę przewodnika na trasie. Koszt nie obejmuje biletów wstępu do TPN do nabycie we własnym zakresie można online.
  • Miejsca zbiórki (dojazd we własnym zakresie) 25.05.2024 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich) Palenica Białczańska, parking 7:00:
  • Miejsca zbiórki (jeżeli dojdzie opcja: dojazd busem) 22.06.2024 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 330 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie zobacz miejsce
   – 335 Goczałkowice-Zdrój – przystanek przy S1/E75 (światła skrzyżowanie z ul. Główna) zobacz miejsce
   – 345 Czechowice-Dziedzice – Stara Kablownia zobacz miejsce
   – 355 Bielsko-Biała przystanek przy dolnej płycie ul. Warszawska
  • Powrót do Pszczyny 22.06.2024 około 1900-2100
  • ilość miejsc: do 30 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 15.06.2024 r.!!!

  Zaproś znajomych – roześlij link – https://bit.ly/3wHtYC8

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę: https://mapa-turystyczna.pl/route/3y59v

  POWRÓT
  Skip to content