• Wycieczka – Gorce – Turbacz 19.05.2024


  ZAPISY ZAKOŃCZONE

  Mamy przyjemność zaprosić Was na wycieczkę w Gorce. W trakcie wycieczki planujemy zdobyć najwyższy szczyt Gorców Turbacz 1310m npm. Wycieczkę rozpoczynamy w Obidowej. Odwiedzimy na trasie 2 schroniska PTTK ( na Starych Wierchach oraz na Turbaczu).

  Trasa: Obidowa – Stare Wierchy – Obidowiec – Turbacz – Obidowa.

  Długość trasy: ok. 17 km. Suma przewyższeń: ok. 670 m. Czas przejścia (w warunkach letnich bez odpoczynków): 5 h i 26 min.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 28 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!! można opublikować na swoim FB, rozesłać link do wydarzenia: https://bit.ly/3vBaGhC

  Adresaci wyjazdu:

  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia
  • młodzież z rodzicem

  Termin: 19.05.2024 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę
  wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji udziału, nr. konta Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001, w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki/zajęć/wyjazdu”
  – w przypadku braku miejsc, odwołania wyjazdu wpłata zostanie zwrócona,
  – rejestracja udziału i NIE dokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją (rezygnacji dokuje się na określonych zasadach poprzez stosowny formularz)
  – w przypadku otrzymania sms z informacją o koniecznością dokonania opłata, a opłata była już zrealizowana prosimy o jego zignorowanie

  • 89,00 zł/os W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/przewodnika; Koszt nie obejmuje biletów wstępu do GPN do kupienia we własnym zakresie zobacz
  • Miejsca odbioru 19.05.2024 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 500 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie zobacz miejsce
   – 505 Ćwiklice “Biedronka” – zobacz miejsce
   – 510 Miedźna “Skrzyżowanie” zobacz miejsce
   – 515 Góra “przed mostem” zobacz miejsce
   – 520 Jawiszowice “Lidl” zobacz miejsce
  • Powrót do Pszczyny 19.05.2024 około 2000-2100
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 15.05.2024 r.!!!

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę oraz punktację GOT: mapa

  POWRÓT
  Skip to content