• Wycieczka Babia Góra – wschód słońca – 05.09.2021r.


  Zapraszamy na wycieczkę na Babią Górę – najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego! Celem wycieczki jest zdobycie Królowej Beskidów o wschodzie słońca a także poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu Babiogórskiego Parku Narodowego. Podczas wycieczki (w przypadku takiej możliwości) odwiedzimy schronisko PTTK na Markowych Szczawinach. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka przeznaczano jest dla turystów o dobrym stanie zdrowia i dobrej kondycji. Konieczne jest posiadanie czołówki.

  Trasa: Przełęcz Krowiarki – Sokolica – Babia Góra (Diablak) – Przełęcz Brona – Schronisko PTTK Markowe Szczawiny – Fickowe Rozstaje – Ścieżka do Grubej Jodły – Pod Baranim Groniem – Zawoja

  Długość trasy: 13,6 km; suma przewyższeń: 822 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 5h 15min (może się wydłużyć)

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 30 turystów

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Uczniowie 15+
  • Dorośli turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 05.09.2021 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę:

  • 45,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę przewodnicką;
  • opłata nie uwzględnia kosztu biletu wstępu na teren Babiogórskiego Parku Narodowego, który uczestnik zobowiązuje się zakupić w kasie (o ile będzie na trasie) lub online. Szczegółowe informacje na stronie Parku: https://www.gorczanskipark.pl/page,art,id,110,kategoria,Bilet_wstepu_do_GPN.html
  • Zbiórka i wyjazd 05.09.2021 godz. 100 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 05.09.2021 około 1200-1300
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 1 września 2021 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Trasa: Przełęcz Krowiarki – Rozejście szlaków | mapa-turystyczna.pl

  POWRÓT
  Skip to content