• Wycieczka Beskid Mały – 19.12.2021r.


  Serdecznie zapraszamy na wycieczkę w Pasmo Bliźniaków. To rzadko uczęszczane i niskie pasmo Beskidu Małego, znajdujące się na północ od masywu Leskowca i rozciągające się od Wadowic po Andrychów. Podczas przejścia pieszego zapoznamy się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi tegoż pasma, a także z historią i atrakcjami turystycznymi Wadowic, które odwiedzimy w przerwie na posiłek po trasie pieszej, gdyż na trasie przejścia nie ma schronisk. Wycieczka będzie odbywać się w warunkach zimowych, zaś w razie niesprzyjających warunków trasa zostanie zmodyfikowana tak, by nie narażać turystów na niebezpieczeństwa.

  Trasa: Inwałd – Przykraźń – Kaczyna – Bliźniaki (564 m n.p.m.) – Iłowiec – Gorzeń Górny

  Długość trasy: 12 km; suma przewyższeń: 600 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 4h 00min (liczyny w warunkach letnich, może się wydłużyć).

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 25 turystów

  WYCIECZKA DOJDZIE DO SKUTKU JEŻELI NIE DOSTANIEMY ŻADNEGO ZAKAZU. W PRZYPADKU GDY WYCIECZKA NIE BĘDZIE MOGŁA SIĘ ODBYĆ WSZYSTKIE WPŁATY ZOSTANĄ ZWRÓCONE!!!

  Zasady uczestnictwa w wycieczkach i imprezach KST “DIABLAK” w czasie stanu epidemii. ZOBACZ!!!

  ZAPISUJĄC SIĘ NA WYCIECZKĘ każdy uczestnik dostarcza automatycznie deklaruje że spełnia wszystkie wymagania zawarte w oświadczeniu COVID-19 ZOBACZ!!! – oświadczenia nie trzeba oddawać podpisanego

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Rodziny z dziećmi (dzieci o dobrej kondycji)
  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 19.12.2021 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę:

  • 47,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę przewodnicką;
  • Zbiórka i wyjazd 19.12.2021 godz. 600 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 19.12.2021 około 1300-1500
  • ilość miejsc: do 30 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 15 grudnia 2021 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Trasa: Inwałd – Gorzeń Górny | mapa-turystyczna.pl

  POWRÓT
  Skip to content