• Wycieczka w Beskid Śląski – “wschód słońca Barania Góra” – 11/12.06.2022r.


  Serdecznie zapraszamy do udziału w nocnej wycieczce w Beskid Śląski. Tym razem, podczas nocnego przejścia chcemy zdobyć szczyt masywu źródliskowego rzeki Wisły i podziwiać zjawisko wschodu Słońca z eksponowanego wierzchołka Baraniej Góry. Podczas przejścia zapoznamy się z zasadami bezpiecznego poruszania po górach nocą, z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Beskidu Śląskiego i rezerwatu przyrody Barania Góra. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa lub w razie niesprzyjających prognoz pogody przed wyjazdem, wycieczka zostanie przeniesiona na inny termin, a wpłacone środki zostaną zwrócone. Wymagane posiadanie latarki – najlepiej tzw. “czołówki”.

  Trasa: Wisła Czarne Fojtula – Barania Góra – Przysłop pod Baranią Górą – Wisła Czarne

  Długość trasy: 16,6 km; suma przewyższeń: 741 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 5h 20min (może się wydłużyć)

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 25 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Uczniowie 15+
  • Dorośli turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki
  • Uczestnik powinien być zdrowy, nie przebywać w kwarantannie, nie pozostawać w kontakcie z osobą przebywającą w kwarantannie, powinien również posiadać stosowny, zgodny z wymaganiami sprzęt ochronny (maseczka itp.)

  Termin: 11/12.06.2022 r.(sobota/niedziela)

  Prosimy o wpłatę:

  • 51,00 zł/os – DOTYCZY TYLKO MIESZKAŃCÓW POWIATU PSZCZYŃSKIEGO I GMINY PSZCZYNA pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • 65,00 zł/os DOTYCZY MIESZKAŃCÓW NIE MIESZKAJĄCYCH NA TERENIE POWIATU PSZCZYŃSKIEGO pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: transport; opiekę przewodnicką; ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie, osoby zgłaszające się później nie będą ubezpieczone. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Zbiórka i wyjazd 11.06.2022 godz. 2315 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność)
  • Powrót do Pszczyny 11.06.2022 około 1000-1100
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 7 czerwca 2022 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Trasa: Wisła, Czarne – Wisła, Zameczek | mapa-turystyczna.pl

  POWRÓT
  Skip to content