• Wycieczka RODZINNA w Beskid Żywiecki – 25.06.2023r.


  Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę rodzinną w Beskid Żywiecki. Naszym celem będzie rodzinny spacer do schroniska na Przełęczy Przegibek i zapoznanie się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi tzw. worka raczańskiego. Wyruszymy z Rycerki Górnej i udamy się najpierw na Będoszkę Wielką (1144 m n.p.m.) słynącą z pięknych, panoramicznych widoków, by po krótkiej pauzie odwiedzić schronisko na Przełęczy Przegibek. Tam planujemy dłuższą przerwę na ognisko z pieczeniem kiełbasek, po której zejdziemy do Rycerki Górnej Kolonii skąd udamy się w drogę powrotną do Pszczyny.

  Trasa: Rycerka Górna – Będoszka Wielka – Przełęcz Przegibek – Rycerka Górna Kolonia

  Długość trasy: ok. 6 km. Suma przewyższeń: ok. 480 m. Czas przejścia: 2 h i 20 min (bez odpoczynków).

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 30 turystach

  (neleży pamietać o zgodach rodziców – Pobierz zgodę rodziców)

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Rodziny z dziećmi
  • dzieci/młodzież od 13 roku życia – zapewniamy opiekę
  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki

  Termin: 25.06.2023 r.(niedziela)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 40,00 zł/os – DOTYCZY TYLKO MIESZKAŃCÓW POWIATU PSZCZYŃSKIEGO I GMINY PSZCZYNA pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 60,00 zł/os – pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • 20,00 zł/os – mieszkańcy Osiedla Powstańców Śląskich pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: transport; opiekę przewodnicką; ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie, osoby zgłaszające się później nie będą ubezpieczone. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście może ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Zbiórka i wyjazd 25.06.2023 godz. 730 parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie (prosimy o punktualność) (istnieje możliwość odbioru grupy min 15 osób z Czechowic-Dziedzic – miejsce zostanie określone jeżeli będzie wymagana ilość osób)
  • Powrót do Pszczyny 25.06.2023 około 1630-1730
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 22.06.2023 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Zobacz trasę: https://mapa-turystyczna.pl/route/3wloy

  POWRÓT
  Skip to content