• Wycieczka Tatry – Czerwone Wierchy 09.09.2023r.


  Zapraszamy na wycieczkę w Tatry. Celem wycieczki jest zdobycie Czerwonych Wierchów a także poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych terenu Tatrzańskiego Parku Narodowego. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, trasa zostanie zmieniona tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka przeznaczano jest dla turystów o bardzo dobrym stanie zdrowia i dobrej kondycji. Konieczne posiadanie dowodu osobistego, wskazane posiadanie karty EKUZ (można wyrobić online) ponieważ jedziemy przez Słowację (w przypadku braku dowodu osobistego/paszportu i ewentualnej kontroli odpowiedzialność spoczywa na uczestniku).

  Planowana trasa: Kiry – Ciemniak – Krzesanica – Małołączniak – Kopa Kondracka – Kuźnice

  Długość trasy: 16,5 km; suma przewyższeń: 1468 m; czas przejścia (liczony bez odpoczynków): 8h 40min (może się wydłużyć)

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 25 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Uczniowie 15+
  • Uczniowie 13-15 pod opieką osoby dorosłej
  • Dorośli turyści o bardzo dobrym stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie turystyki

  Termin: 09.09.2023 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 145,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę przewodnicką;
  • opłata nie uwzględnia kosztu biletu wstępu na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego, który uczestnik zobowiązuje się zakupić w kasie (o ile będzie na trasie) lub online. Szczegółowe informacje na stronie Parku: https://tpn.pl/zwiedzaj/e-bilety
  • Miejsca odbioru 09.09.2023 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 330 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie
   – 340 Goczałkowice-Zdrój – przystanek przy S1/E75 (światła skrzyżowanie z ul. Główna)
   – 350 Czechowice-Dziedzice – Stara Kablownia
   – 410 Bielsko-Biała przystanek przy dolnej płycie ul. Warszawska
  • Powrót do Pszczyny 09.09.2023 około 2100-2200
  • ilość miejsc: do 30 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 07.09.2023 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT
  
  

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  Trasa: Kiry – Kuźnicka Polana | mapa-turystyczna.pl

  Planowana punktacja GOT: zobacz

  POWRÓT
  Skip to content