• Wycieczka: “Nasze Śląskie Jarmarki” 09.12.2023r.


  Właściwie to dwa jarmarki w jednym dniu, bo zapraszamy Was najpierw na katowicki rynek, a potem
  do perełki, jaką jest katowicki Nikiszowiec, lub po prostu Nikisz. Tam jarmark trwa zaledwie przez 3 dni, a tłumy miłośników zjeżdżają z całego województwa i nie tylko. Na katowickim rynku nie zabraknie okazji do świątecznej zabawy dla dorosłych i tych najmłodszych! Dzieci na pewno zechcą odwiedzić obecne tu bajkowe domki z ruszającymi się figurkami, pociąg rodem z baśni, czy też obejrzeć bajki w plenerowym kinie! Natomiast dorośli (a być może nie tylko) na pewno zechcą skorzystać z sezonowego lodowiska o wymiarach 20×20 metrów. Czasu na skorzystanie z niego jest naprawdę dużo, gdyż będzie ono otwarte przynajmniej do końca lutego! Pojawi się też olbrzymi Diabelski młyn. Jego wysokość to aż 33 metry. Na kole znajdują się 24 zadaszone wagoniki, z których można podziwiać nie tylko Jarmark Bożonarodzeniowy z góry, ale także panoramę Katowic. Gdy na niebie pojawią się pierwsze oznaki zapadającego zmierzchu udamy się na Nikisz. Tam z kolei oprócz jarmarcznych stoisk z rękodziełem, sztuką użytkową i przysmakami z całej Polski będzie można uczestniczyć w koncertach, pokazach i prezentacjach artystycznych. Dla dzieci będzie dostępna karuzela wiedeńska i mikołajkowa.

  Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 40 turystów

  Prosimy zachęcić Kolegów, koleżanki, rodzinę, znajomych!!!

  Adresaci wyjazdu:

  • Dorośli turyści o dobrym stanie zdrowia
  • dzieci z rodzicem/ami
  • młodzież z rodzicem/ami

  Termin: 09.12.2023 r.(sobota)

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać po wcześniej rejestracji udziału i otrzymaniu smsa z potwierdzenie rejestracji):

  • 60,00 zł/os pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/przewodnika;
  • Miejsca odbioru 09.12.2023 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 1200 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie
   – 1215 Piasek – skrzyżowanie ulic Katowicka i Studzienicka
   – 1230 Kobiór – w okolicach restauracji “SIKORKA”
  • Powrót do Pszczyny 09.12.2023 około 2000-2100
  • ilość miejsc: do 48 – decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 05.12.2023 r.!!!

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników

  POWRÓT
  Skip to content