• ODWOŁANY!!! 16.03.2024 – Nocne zwiedzanie Zamku Książ + Świdnica


  Wyjazd odwołany :(.

  Serdecznie zapraszamy na wycieczkę na Ziemię Wałbrzyską do Zamku Książ. W planach mamy nocne zwiedzanie rezydencji rodowej Hochbergów, ostatniej rodziny arystokratów rządzących naszą Ziemią Pszczyńską od 1848 roku. Zanim dotrzemy do Zamku Książ, odwiedzimy najpierw wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO Kościół Pokoju w Świdnicy, następnie spędzimy czas wolny w uzdrowisku Szczawno-Zdrój, by ostatecznie udać się na zwiedzanie zamku. Nocne zwiedzanie Zamku Książ będzie przygodą dla dorosłych turystów i zapewni wiele wrażeń ze zjawami i duchami, stąd wycieczka adresowana jest do dorosłych turystów.

  Nocne zwiedzanie Zamku Książ (czego się spodziewać) – zobacz

  Dla młodzieży (16+) z Gminy Pszczyna (pierwsze 10 osób) wyjazd objęty jest dofinansowaniem w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.


  Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!
  Wycieczka odbędzie się przy minimum 30 osobach.

  Zaproś znajomych – roześlij link – https://bit.ly/42IcMIl

  Adresaci wycieczki:

  1. dzieci/osoby niepełnoletnie (minimalny wiek 16 lat) tylko z pełnoletnim opiekunem/rodzicem
  2. osoby dorosłe

  Termin: 16.03.2024 r. (sobota)

  KOSZTY:

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji, niedokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją, chcąc zrezygnować należy wypełnić stosowny formularz):

  • 291,00 zł/os
  • 245,00 zł/os młodzież z Gminy Pszczyna tylko pierwsze 10 osób

   pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu, w przypadku wyjazdów gdzie była zaliczka nie jest ona zwracana. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego wyjazd.
   Wpłaty można dokonać w dwóch transzach 150 (zaliczka) na etapie rejestracji, reszta do 11.03.2024.

  Potwierdzenie rejestracji przesłane zostanie na podany podczas rejestracji adres email lub smsem. Jeżeli w przesłanym potwierdzeniu będzie informacja o płatności a została ona dokonana – prosimy o zignorowanie tego fragmentu.

  • w ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora, obsługę przewodnicką, wstęp do Zamku Książ na nocne zwiedzanie oraz do Kościoła Pokoju w Świdnicy. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście musi ubezpieczyć się indywidualnie.).
  • Miejsca odbioru wyjeżdżających:

   – 900 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie zobacz miejsce
   – 905 Radostowice przystanek przy skrzyżowaniu ulic: Pszczyńska-Porębska-Dworcowa zobacz miejsce
   – 910 Suszec parking przy GOK zobacz miejsce
   – 920 Żory przystanek ul Pszczyńska przy Galerii Wiślanka (za rondem) zobacz miejsce
  • Powrót do Pszczyny 17.03.2024 około 200-300
  • ilość miejsc: do 30 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 10.03.2024 r.!!!
  • Pobierz zgodę rodziców

  Zaproś znajomych – roześlij link – https://bit.ly/3wjlroL

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!! Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content