• Kultowy “Cholonek” w teatrze KOREZ – 08.04.2024.


  Mamy to!!!
  Po długich i żmudnych staraniach pozyskaliśmy 50 miejsc na „Cholonka” w Teatrze „KOREZ”.


  Szanowni Państwo, zapraszamy Was w dniu 8 kwietnia 2024 r. do katowickiego teatru„KOREZ” na sztukę „CHOLONEK”
  Dysponujemy zaledwie 48-ma miejscami na widowni.
  Nieprzekraczalny termin zapisów to 20 marca br.

  Sztuka po śląsku, o Śląsku i o Ślązakach!

  Cholonek to spektakl o ludziach żyjących pomiędzy. Pomiędzy Polską a Niemcami. Pomiędzy snem a jawą. Pomiędzy tragedią a farsą. Dla Ślązaków i tych którzy Śląska nie rozumieją. Pełen plebejskiego, śląskiego humoru i anegdot znanych wszystkim Ślązakom od dziesięcioleci i powtarzanych z pokolenia na pokolenie. Przedstawienie, gdziekolwiek nie byłoby grane, od Stuttgartu przez Warszawę po Strzelce Opolskie, wywołuje łzy – łzy śmiechu i łzy wzruszenia. Spektakl uzyskał znakomite recenzje takich śląskich autorytetów, jak Kazimierz Kutz czy Michał Smolorz.

  Został uznany za spektakl roku 2004, otrzymując w tej kategorii Złotą Maskę. Kolejna Złota Maska przypadła w udziale Grażynie Bułce za rolę Świętkowej w Cholonku, a Robert Talarczyk – autor adaptacji i współreżyser Cholonka, dostał po tej premierze Złotą Maskę za całokształt swojej twórczości. To spektakl niezwykle zabawny. Powoduje salwy śmiechu, a jednocześnie dostarcza niezwykłych wzruszeń i daje okazję do refleksji nad tożsamością Ślązaków i tragicznymi losami tego narodu. Jak dotąd Cholonek grany jest zawsze przy pełnej widowni, zbiera świetne recenzje wszędzie jest entuzjastycznie przyjmowany przez publiczność. I tak już od 2004 roku…

  Zaproś znajomych – roześlij link – https://bit.ly/3IsW5rf

  KOSZTY:

  Prosimy o wpłatę (wpłaty należy dokonać na etapie rejestracji, niedokonanie wpłaty NIE jest równoznaczne z rezygnacją, chcąc zrezygnować należy wypełnić stosowny formularz):

  • 138,00 zł/os – pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do 20.03.2024 włącznie.
  • 118,00 zł/os – /studenci emeryci, renciści i osoby niepełnoletnie (UWAGA należy posiadać dokument uprawniający do ulgowego wstępu)/ pieniądze NALEŻY wpłacać na konto Klubu 48 1600 1462 1864 2911 2000 0001 (wpisując w tytule przelewu,”opłata, imię nazwisko, data wycieczki”)- dane przy formularzu zgłoszeniowym. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do 20.03.2024 włącznie.

  • w ramach organizacji wyjazdu zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie); transport; opiekę pilota/organizatora, bilet na spektakl. Zgłaszając się po terminie uczestnik automatycznie akceptuje fakt braku ubezpieczenia, a w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia nie będzie miał żadnych roszczeń względem KST DIABLAK. Oczywiście musi ubezpieczyć się indywidualnie. Koszt wyjazdu nie obejmuje ewentualnych innych wstępów czy atrakcji.
  • Miejsca odbioru 08.04.2024 (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):
   – 1645 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie zobacz miejsce
   – 1705 Tychy – Urząd Miasta zobacz miejsce
  • Powrót do Pszczyny 08.04.2024 około 2200-2300
  • ilość miejsc: do 48 decyduje kolejność zgłoszeń
  • Termin zapisów do 20.03.2024r.!!! (lub do wyczerpania miejsc)
  • Pobierz zgodę rodziców

  Zaproś znajomych – roześlij link – https://bit.ly/3IsW5rf

  Klub Sportowo – Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

  W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT

  Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny przyjazdu oraz trasy wynikłych z przyczyn technicznych, łącznie z odwołaniem imprezy.

  WAŻNE!!!  Proszę pamiętać, że wpisując się na listę automatycznie uczestnik deklaruje pokrycie kosztów wyjazdu również w przypadku rezygnacji z wyjazdu. Wynika to z tego, że nie możemy obciążać innych uczestników kosztami poniesionymi na osobę która zrezygnowała.

  POWRÓT
  Skip to content